Ga naar inhoud

Te koop: appartement De Grote Pekken 548 3901 JT Veenendaal

Verkocht o.v.

€ 225.000,- k.k.

Zomaar een paar redenen waarom je echt een kijkje zou moeten komen nemen bij dit ROYALE 4-KAMER APPARTEMENT op de 7e verdieping:

– Gebruiksoppervlakte van 86m2;
– Lichte woonkamer met weids uitzicht richting natuurgebied Kwintelooijen;
– Balkon op het zuiden;
– 3 Ruime slaapkamers;
– Eigen berging op de begane grond;
– Winkelcentrum en stadspark liggen op loopafstand.

Kom je tijdens een bezichtiging ervaren hoe jij hier jouw thuis van kunt maken? Je bent van harte welkom!

Indeling
Je krijgt toegang tot het appartementencomplex via een beveiligde gemeenschappelijke hoofdentree. Deze is voorzien van een intercominstallatie, brievenbussentableau, trappenhuis en liftinstallatie. Via de lift of trap bereik je de 7e verdieping, waar zich op nummer 548 dit ruime appartement bevindt.

Je komt het appartement binnen in het voorportaal, dat is voorzien van een vaste kast en meterkast. Vanuit het voorportaal loop je de ruime hal in, waar je de intercominstallatie vindt en waarvandaan er toegang is tot de keuken, badkamer, toiletruimte, woonkamer en 2 (van de 3) slaapkamers.

De keuken is voorzien van een provisiekast, een nis waarin je de koelkast kunt plaatsen en een standaard keukenblok met witte fronten en een RVS aanrechtblad. Deze eenvoudige inbouwkeuken is voorzien van een spoelbak, 3 onder- en 2 bovenkasten en een elektrische boiler (80 liter).

De badkamer is voorzien van een wastafel, douche en een aansluiting voor de wasmachine. De wanden zijn afgewerkt met witte tegels en op de vloer liggen grijze tegels. De toiletruimte is voorzien van een toilet en een fonteintje en ook hier zijn de wanden afgewerkt met witte tegels. Op de vloer liggen lichtgrijze tegels.

De woonkamer heeft een fijne lichtinval door het kamerbrede raam en de situering op het zuiden. Vanuit de woonkamer kijk je prachtig weids weg richting natuurgebied Kwintelooijen. Het balkon is vanuit de woonkamer en vanuit de grootste slaapkamer bereikbaar en ook hier profiteer je van de zonnige situering op het zuiden en het mooie uitzicht.

De 3 slaapkamers hebben met 13m2, 9m2 en 9m2 bruikbare afmetingen. De ouderslaapkamer is gesitueerd aan de galerijzijde en is voorzien van 3 vaste kasten; de twee andere slaapkamers bevinden zich aan de balkonzijde van het appartement en een van deze kamers is voorzien van een deur naar het balkon.

Afwerking indeling
Het voorportaal, de hal en de keuken zijn voorzien van een donkere eikenstructuur laminaatvloer en in de woonkamer en de 3 slaapkamers ligt een lichtere eikenstructuur laminaatvloer.

Kenmerken
Gebruiksoppervlakte: ca. 86m2
Gebouwgebonden buitenruimte: ca. 6m2
Externe bergruimte: ca. 10m2
Inhoud: ca. 268m3
Bouwjaar: ca. 1968
Servicekosten: € 177,42 per maand (excl. stookkosten)

Oppervlakten
Woonkamer: 28m2
Balkon: ca. 6m2
Keuken: ca. 8m2
Slaapkamer I: ca. 13m2
Slaapkamer II: ca. 9m2
Slaapkamer III: ca. 9m2
Badkamer: ca. 4m2
Berging: ca. 10m2

Appartementencomplex
Dit ruime appartement bevindt zich in het goed onderhouden gebouw ‘Zilvermeeuw’, dat onder andere is voorzien van een beveiligde hoofdentree, gemeenschappelijke entreehal, intercominstallatie, brievenbussentableau, 2 trappenhuizen en een liftinstallatie. Op de begane grond van het complex bevindt zich de gemeenschappelijke fietsenstalling en is er voor ieder appartement een afzonderlijke berging. Nabij het appartementencomplex zijn ruim voldoende openbare parkeermogelijkheden aanwezig.

Omgeving
Het appartement ligt nabij het gezellige centrum van Veenendaal, dat een uitgebreid aanbod aan winkels, horecagelegenheden en (culturele) activiteiten te bieden heeft. Ook sportievelingen kunnen vanaf deze plek hun hart op halen! Op korte afstand bevinden zich diverse sportaccommodaties, zoals hockey-, korfbal-, tennis- en voetbalvelden, maar ook een aantal sportscholen en de ijsbaan. Het nabijgelegen stadspark biedt niet alleen ruimte voor sportiviteit, maar ook voor ontspanning. Centraal kunnen we de ligging ook zeker noemen: station Veenendaal-Centrum ligt op circa 5 minuten fietsafstand en via de nabijgelegen Rondweg-Oost zijn ook de autosnelwegen A12, A30 en A15 snel bereikbaar!

Let op!
Dit appartement zal door de verkoper alleen worden verkocht aan een natuurlijk persoon die het appartement zelf gaat bewonen. Koper mag het appartement niet binnen 12 maanden na de eigendomsoverdracht verkopen danwel verhuren, op straffe van een direct opeisbare boete ten behoeve van de verkoper ad € 10.000,00.

Projectnotaris
Olenz notarissen te Veenendaal.

  • 86 m2
  • 3

Kenmerken De Grote Pekken 548

Overdracht

Koopprijs€ 225.000,- k.k.
AanvaardingIn overleg

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte86 m2
Inhoud268 m3

Bouw

SoortGalerijflat
BouwvormBestaande bouw
Bouwjaar1968
Dak typePlat dak
IsolatievormenDubbelglas

Indeling

Aantal verdiepingen1
Aantal kamers4
Aantal slaapkamers3
Aantal badkamers1

Maandlasten

Ligging De Grote Pekken 548

Voorzieningen

Centraal gelegen informatie over de buurt

Aantal inwoners

In de gemeente

64.273

Vergelijkbaar woningaanbod